CDN Ödeme Soruları

Ödeme Soruları

Havale ile ödeme yapabiliyor muyum?

Evet, tabii ki yapabilirsiniz. Panele giriş yaptıktan sonra, destek kısmından havale ile ödeme yapmak istediğinizi belirtebilir ve konuyla ilgili ekibimizden yardım alabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra dekontun kopyasını destek ekibimiz ile paylaşmanız süreci biraz daha hızlandırabilir. Havale ödemelerinin onaylanması ortalama 1 - 2 gün süreceğinden kredi kartı ile ödeme yapmanız tavsiye edilir.

Fiyatlarınıza neden KDV dahil değil?

Sistemimiz sadece yurtiçine değil, yurtdışına da hizmet vermek üzere tasarlanmıştır. Şirket ve fatura bilgilerinizi girerken adres kısmında ülke alanına Türkiye girdiğinizde, ödeme süreçlerine KDV yansıtılır. 
Eğer yurtdışı firması iseniz ya da ödemeyi yurtdışından yapacaksanız KDV yansıtılmamaktadır. Farklı bir durumunuz varsa destek kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerimi başkası görür mü?

Kredi kartı bilgilerinizin sadece son 4 hanesi bizde saklanmaktadır. Bunun dışında kredi kartınız ile ilgili hiç bir bilgiyi tutmuyoruz.
Eğer otomatik ödeme talimatı verirseniz,ödemeyi yaptığınız aracı kurum vasıtası ile (PayPal, BKM, Banka, PayU vb.) otomatik ödemeler tarafımızca tahsis edilir. Bu sayede hizmetinizde kesinti yaşamadan kullanabilmeniz sağlanır.
Eğer bir yanlışlık sonucu fazla para tahsil edildiğini düşünüyorsanız, paneldeki destek aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.