Şartlar ve Koşullar

Elektronik Ticaret ve Mesafeli Satış Sözleşmesi

Bu sayfa www.cdnhizmeti.com sitesindeki herhangi bir ürünün  kullanıcılara satışını düzenleyen şartları içermektedir.Kullanıcılar, site ile girdikleri herhangi bir iletişimde (siteyi gezmek, sipariş vermek vb.) bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar.

1 ) Hitit Vergi Dairesi  334 046 6526 sicil numaralı mükellefi Emit Bilişim ve İletişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti  Oğuzlar Mah., 1392.Sok, No:21/8, Balgat Ankara adresinde bir ticari  işletmedir.

 

2 ) Emit Bilişim ve İletişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti  “www.cdnhizmeti.com” internet sitesinin işleticisi olup,site ve genel kullanımla ilgili olarak öneri, görüş ve olması halinde yaşadığınız sorunları destek@cdnhizmeti.com e-posta adresine iletebilirsiniz.

 

3 ) Genel Şartlar, Sitemizde yer alan  ürünlerin ve hzimetlerin siz kullanıcılara sağlanma koşulları  olup, Kullanıcı’ nın bu sitede her hangi bir ürünün siparişini vermesi aynı zamanda iş bu koşulların kabulü anlamına gelir.Bu sitede pazarlaması yapılan ürünler, web sitesi içeriği ve her türlü yazılı ve görsel içerik dahil olmak üzere fikri mülkiyet kapsamında koruma altında olup, üçüncü şahıslar tarafından kısmen dahi olsa iktibas edilmesi yahut web sitesi işleticisinin rıza olmaksızın kullanılması yasaktır. İhlali halinde ilgililer hakkında yasal işlem uygulanacaktır.

 

4 ) İş bu elektronik ticaret ve mesafeli satış sözleşmesinde ;"Hesap" sitede yer alan ürünlerin alımı ve site içeriğinin takibi için Kullanıcının kayıt yapmak suretiyle  oluşturduğu kişisel hesabı,"Sipariş alındısı", Kullanıcı tarafından yapılan siparişin sitemize ulaşmasının kullanıcıya kayıt sırasında belirttiği e-posta’ sına bildirimi,"İş günü", Resmi tatiller hariç olmak üzere Pazartesi, Salı Çarşamba Perşembe ve Cuma günlerini "Sipariş Onayı", Kullanıcı tarafından yapılan siparişin sitemiz tarafından onayının Kullanıcıya kayıt sırasında belirttiği e-posta adresine bildirimini,

 

5 ) "Müşteri", Sitemiz üzerinden satışa arz edilen hizmetlerin alım amacıyla sipariş eden kişiyi Kullanıcıyı, ifade eder.

 

6 ) Genel  Şartlar sitemiz üzerinden satılacak yahut satışına aracılık edilecek ürünlerle/hizmetlerle ilgili bütün Siparişler için geçerlidir. Yasalarla konulmuş emredici hükümler iş bu koşulların istisnası kapsamındadır.

 

7 ) Taraflar arasında web sitesine giriş, sipariş ve sipariş onayı gibi her bir aşamada ayrı ayrı kabul edilen iş bu Sözleşme içeriği ancak tarafların yazılı onayları ile değiştirilebilir.

 

8 ) Müşteri sipariş verirken öncelikle kayıt yaptırmak ve hesap açmakla yükümlüdür. Sipariş ve ürün/hizmet satın alınması için site içeriğinde yazılı yönlendirmelerin takibi gerekmektedir. Sipariş edilen ürün ile ilgili açıklanan satış fiyatları üzerinde her hangi bir açıklama yer almadığı taktirde belirtilen fiyatlar ürünün kargo, vergi ve her türlü teslimat ücretleri hariç olan fiyatlardır. Fiyatlar üzerinde aksi belirtilmediği üzere Türk Lirası para birimi esas alınarak belirlenmiş rakamlardır. Satın alma işleminin tamamlanması aşamasında ürünün her türlü vergisel yükümlülükler ve teslimat ücretleri dahil olmak üzere Müşteriden ürün alımı için tahsil edilecek toplam tutar ayrıca görülecektir.

 

9 ) Ürün bedeli kullanımına tam yetkili olduğunuz kredi kartı yahut banka havalesi yahut posta havalesi yolu ile tahsil edilebilir. Web sitemiz üzerinden hangi ödeme aracı kullanılarak ticaret yapılacak olursa olsun, talep edilen bilgilerin tam doğru ve eksiksiz verilmesi ve kredi kartı limitinin ilgili alışveriş tutarını tamamlamaya yeterli olması gerekmektedir.Kayıt sırasında bildirilen bilgilerde oluşacak değişikliklerin kayıt güncelleme suretiyle yenilenmesi sorumluluğu Hesap Sahibi/Kullanıcı/Müşteri’ ye aittir. Aksine davranışlar kullanıcının sorumluluğunu gerektirir.Kullanıcı / Müşteri’ nin kimlik kontrolünü yapmak hakkı saklıdır. Müşteri tarafınızdan bildirilen kredi kartı bilgileri anlaşmalı olduğumuz finansal kuruma iletilerek sipariş tahsilatı kredi kartınızdan tahsilat gerçekleştirilecektir.

 

10 )  Müşteri’ nin ürün/hizmet siparişi vermesi Sözleşme Koşullarının kabulü anlamına gelir.Sipariş geçerliliği yada Taraflar açısından bağlayıcılığı sipariş onayı verilmesi yahut sipariş iptali anına kadardır.

 

11 ) Siparişin sitemizce kabulü anına kadar sitemizin içeriğinde yer alan ürünleri sağlama yükümlülüğü bulunmamaktadır. Siparişin kabul edildiğinin ya da sipariş onayının açıkça bildirilmediği sair iletişimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirmede seçilen beğenilen, izlenilen  ürünler yahut sipariş numarası gibi her türlü bilgiler bulunabilir. Sipariş onayı tamamlanana kadar herhangi bir siparişin, her hangi bir sebeple kabul edilmemesi hakkı tek taraflı olarak sitemize aittir.

 

12 ) Siparişinizi kabul ettiğimizde (kabul onayı ile birlikte), Satış Sözleşmesi akdedilmiş olur ve ürünleri/hizmetleri size yasal olarak sağlama yükümlülüğümüz başlar. Sipariş kabulü ancak size e-posta ile ulaştırılacak “Sipariş Onayı" bildiriminin tarafımızdan gönderildiği ve açıkça siparişinizi kabul ettiğimizi belirttiğimiz anda başlar.Bize ödemeyi önden yapma zorunluluğunuzu etkilemeksizin size faturayı siparişinizi aldıktan sonra herhangi bir zamanda gönderebiliriz. Siparişinizi kabul ettiğimiz ana kadar, siparişinizi işleme almama hakkımız saklı olduğu gibi, sizinde siparişinizi iptal etme hakkınız saklı bulunur.

Sipariş kabulünüzden önce siz ya da biz siparişi iptal edersek, aldığımız ödeme kredi kartınıza ya da ödeme yaptığınız yöntemle size geri iade edilir.

 

13 ) Size gösterilen ürünün/Hizmetin fiyatının güncel satış fiyatı ancak sipariş kabul anında size bildirilen fiyattır.Ürün/hizmet satış fiyatında her hangi bir değişiklik olduğunda, size güncel fiyatı bildirip,siparişinize devam etmek isteyip istemediğinizin teyidini alınacaktır.Satış Sözleşmesi sadece Sipariş onayı ile birlikte  sağlayacağımızı teyit ettiğimiz ürünler ile ilgilidir.Sipariş Onayına dahil olmayan herhangi bir ürünü size sağlama yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünlerin/hizmetlerin faturaları,

Siparişte belirttiğiniz teslimat adresine edilecektir. Faturanızın kargo şubesinden teslim alınması seçeneği sunulmamakla beraber, belirtilen isimden başka bir kişiye faturanın teslimi halinde bizim herhangi bir sorumluluğumuz olmayacaktır.

 

14 ) Tüketici Kanunu'na göre, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" ürünü/hizmeti teslim aldığınız ilk 10 (on) iş günü içerisinde geçerlidir.Bu süre içerisinde www.cdnhizmeti.com üzerinde veya anlaşmalı olduğu diğer sunucular üzerinde kullanıcı bir tarfik tüketmişse,bu trafik bedeli tahsil edilerek geriye kalan bakiye müşteriye iade edilir.Üründen kaynaklanan her hangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise,aldığınız ürünü yine teslim tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde iade edebilirsiniz. İadesini istediğiniz ürün/hizmet ile ilgili talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 (otuz) gün boyunca sitemize bildirilen iletişim araçları üzerinden iletebilirsiniz.

 

 

15 ) Sitemiz  yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve diğer bütün bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

 

16 ) Kullanıcıların işbu sözleşmede belirtilen yükümlülük ya da maddelere uymamaları durumunda, sitemizce kullanıcıların hizmet almaları engellenebilir ya da üyelikleri iptal edilebilir.

Kullanıcılar, işlemlerinden doğacak ihtilaflarda sitemizin ticari defter ve bilgisayar kayıtlarının, muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini şimdiden kabul ve beyan ederler. Sitemiz iş bu Sözleşme hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutmakta olup,güncellenmiş olan nihai Sözleşme metni taraflar açısından geçerli ve bağlayıcı olur.Sitemizi kullanan ya da gezen kullanıcılar bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olurlar.

 

On altı ana maddeden ibaret iş bu Elektronik Ticaret ve Mesafeli Satış Sözleşmesi Kullanıcı / Müşteri ve www.cdnhizmeti.com arasında tüm maddeler müşteri / kullanıcı tarafından okunmak suretiyle kabul edilmiştir. İş bu Sözleşme’ nin uygulanması sırasında çıkacak ihtilaflarda Ankara Merkez Mahkeme ve icra Müdürlükleri taraflarca yetkili kılınmıştır.