CDN Hizmeti

CDN Hizmeti İhtiyaçtan Doğdu!

Günümüzde hepimizde var olan dünyanın her yerinden her şeye ulaşabilme isteği, işletmeleri web sitelerinde kendilerini iyi ifade etme, kesintisiz ve hızlı olma gerekliliğine itti.

Yapılan araştırmalar tüketicilerin %60'dan fazlasının kişisel ihtiyaçlarını internetten karşıladıklarını ve büyük bir çoğunluğunun bir hizmet ya da ürün satın almak istediklerinde, öncelikle internette işletmelerin web sitelerini incelediklerini gösteriyor. Bu esnada kullanıcılar, yukarıda bulunan kriterleri (hız, kesintisiz ve iyi ifade) göz önünde bulundurarak sizi doğru işletme olduğunuz ya da olmadığınız yönünde değerlendiriyor.

 

Örneğin, web sitesine ulaşmak isteyen internet kullanıcılarının %78'inin, 3 saniyeden uzun açılan web sitelerini terk ederek rakip sitelere gittiğini biliyor muydunuz? 

Bu önemli bilgilerden yola çıkarak CDN HİZMETİ olarak misyonumuz, işletmeleri doğru teknolojiler ile internette hızlandırarak, hem size size hem de potansitel müşterileriniz olacak kullanıcılara kaliteli bir deneyim yaşatmak.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimize sunduğumuz en önemli avantajlar ise yolcululuğun başından sonuna ücretsiz ve Türkçe destek, şekillendirilebilir avantajlı paketler ve online yönetim paneli.

CDN'in tüm web siteleri için kaçınılmaz olduğu düşüncesinden yola çıkarak, hemen kayıt olabilir ve ücretsiz 10 GB lık paketimiz ile CDN'i kendi web sitenizde test edebilir, hızınızın nasıl arttığını görebilirsiniz.

 

 

14 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin