CDN Fiyatları

Kullandıkça Öde CDN Fiyatları

CDNHİZMETİ'nde Büyük Yenilik

Yeni yapımız sayesinde CDNHİZMETİ'ni kulandıkça ödeyebilirsiniz. Taahüt yok, abonelik yok. Sadece kullanacağınız kadar ödersiniz.

Tek yapmanız gereken hesabınıza kredi yüklemek. Yüklediğiniz kredileri 1 yıl boyunca dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Üstelik, her kredi eklediğinizde kredilerinizin süresi bir yıl daha otomatik uzar. Böylelikle hiç kaybınız olmaz.

  • Hemen Kayıt Olun
  • 14 Gün Ücretsiz Deneyin
  • Beğenirseniz Kredi Yükleyip Devam Edin

 

 

 


CDN Yıllık ve Aylık Paketler

Birbirinden farklı CDN paket seçeneklerinden size uygun olan ile başlayabilir, yoğun trafikli siteleriniz için yüksek hacimli paket planlarımızdan bize ulaşarak faydalanabilirsiniz.
Bir aylık kullanımızdan sonra panelimizde göreceğiniz raporlar sayesinde, size uygun CDN paketini yeniden seçerek fazla ödeme ya da kota aşımı sorunları ile karşılaşmazsınız.

Hangi paket senin için uygun karar veremedin mi?

Ücretsiz Üye Ol » CDN Hizmetini Kur » Gerçek Trafiğine en uygun Paketi Seç » Ödemeni gerçekleştirip Hızın Keyfini Sür »


CDN Hizmeti üyelikleri dinamik paket yapısına sahiptir. Her paket için farklı GB birim fiyat uygulanmaktadır. Paket Boyutu büyüdükçe GB birim fiyatları da azalmaktadır. Yaz ayları için düzenlediğimiz %20 indirim kampanyamıza özel fiyatlarımızı kaçırmayın.
 
Tüm kesintisiz üyeliklerimizde ömür boyu sabit fiyat garantimiz bulunmaktadır. Kampanya bitiş tarihinden bağımsız tüm üyelikler aynı birim fiyatlarla devam etmektedir.
 
Dinamik paket yapısı kullanıcıların diledikleri zaman üst pakete geçebilmelerine olanak sağlar. Üst Pakete geçiş aşamasında, mevcut paket altında kullandığınız trafik mevcut paket GB birim fiyatı ile hesaplanır ve aradaki fark kredi olarak hesabınıza ilave edilir. Özetle; kullanmadığınız trafiğin ücreti üst pakete kredi olarak taşınarak hak kaybı yaşamanız engellenir.
 
Tüm paketlerde kota aşımı hakkı bulunmaktadır. Kota aşımları mevcut paketinizin birim fiyatları ile hesaplanır ve ek bir kota aşımı cezası oluşturulmaz. Kota aşımı ihtiyacınız kadar hesabınıza ek kredi yüklemesi yapmanız yeterlidir. 
 
Bu sayede kullanıcıların bir üst pakete geçmeden, sezonsal talebin yarattığı veya beklenenden daha yüksek gelen ek trafiği mevcut paketleri ile karşılayabilmeleri sağlanır. 
 
Uygun Paket Seçim Asistanı (UPSA)'nı CDN Hizmeti yönetim panelinde bulabilirsiniz. UPSA sizin mevcut trafiğinizi analiz ederek sistemde kayıtlı olan paketler ile karşılaştırarak sizin için en ekonomik alternatifi sunar. 
 
Tüm sorularınız ve destek talepleriniz için ekibimiz mail, telefon, destek sistemi üzerinden size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

Ücretlendirme

İhtiyacınıza en uygun paketi seçerek yalnızca ihtiyacınız kadarını ödersiniz.

Güvenlik

SSL sertifikanız ile uyumlu CDN hizmeti ile web sitenizin verilerini korumaya devam edin.

Yüksek Hacimli Planlar

Büyük web sitelerine özel planlar ile web sitelerinizi istediğiniz gibi hızlandırın.


Global Network

İçeriklerinize Ankara ve İstanbul dahil toplamda 31 veri merkezinden çok hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Yönetici Paneli

Yönetim paneli ile kullanım miktarları ve rapor görüntüleme, cache temizleme gibi işlemleri kolayca yapılabilirsiniz.

Ücretsiz Danışmanlık

CDN kurulumu için yazılım ekibimiz tarafından ücretsiz danışmanlık hizmeti verilmektedir.