Hakkımızda

Merhaba,

DIGITA ailesi olarak uzun yıllar boyu dijital dünyada çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yazılımını gerçekleştirdiğimiz, tasarımını oluşturduğumuz ve danışmanlığını verdiğimiz bütün işlerde gördüğümüz, sitelerin internet üzerinde hak ettikleri kadar ziyaret alamamalarıdır.

Özellikle dijital reklamlar kullanıldığı zaman büyük bütçeler harcanarak siteye çekilen kullanıcıların, kötü site deneyimi yaşadıkları için site kullanımına devam etmedikleri ve sekteye uğradıkları gözlemlenmektedir. Dijital pazarlama faaliyeti gösteren firmalar, sitelerine kullanıcı çekmek için harcadıkları emeğin neredeyse aynı oranda belki de daha fazlasını, site içerisinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için de harcamalıdır.

Özellikle, Türkiye gibi internet hızlarının dünya ortalamasının altında olduğu ülkelerde, web sitelerinin kullanıcılara sunulabilmesi konusunda bir çok sitenin hızı oldukça düşüktür .

Başta küçük işletmelerin ücretsiz olarak kullanabilecekleri, ardından büyük işletmelerin ekonomik koşullarla kendi ihtiyaçlarına uygun şekilde kullanabilecekleri çözüm geliştirme çalışmalarını sürdürmekteyiz. Bu sebeple internet hızını arttırmak için küçük müşterilerin ücretsiz kullanabilecekleri ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre ücretlendirmeden etkilenmeyecekleri bu platformu oluşturup, bunu hizmet olarak hizmet sunma mantığında yürüttüğümüz için ismini CDN hizmeti olarak isimlendirdik.

CDN hizmeti ile isterseniz 10 GB ücretsiz kota ile sitenizin ücretsiz CDN kurulumunu yapabilirsiniz, isterseniz ücretli bir paket seçerek ilerleyebilirsiniz. Ücretli bir paket üzerinde, bildiğiniz tanıdığınız firmaları entegre ederek ortaklık programımızı sayesinde edindiğiniz kazanımlarla, sistemi uzun yıllar boyunca ücretsiz olarak kullanmaya da devam edebilirsiniz.

Türkiye'deki internet ekosisteminin kullanıcı deneyimini arttırmak için geliştirilmiş olduğumuz proje hakkında her türlü öneri yorum ve eleştirileriniz bizim için değerli olacaktır. Lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Hızınıza hız katın..

DIGITA Ailesi